Przydatne aplikacje na Smartfona

dużo smartfonów

Kto w dzisiejszych czasach nie posiada już zaawansowanego smartfona, który ekran ma jak 2 Nokie 3310, a aparat lepszy niż w dawnych lustrzankach? Takich osób już praktycznie nie ma, no chyba że nieco starsze osobnicy naszego społeczeństwa, którym jest to niepotrzebne. Właśnie takim osobom i jeszcze do nie tak dawna ludzie używali telefonów tylko do dzwonienia, sms-owania i okazjonalnej gry w snakea. Teraz to gdzie się nie obejrzymy byle gówniarz w szkole 8-mio latek chodzi ze smartfonem i wymachuje na lewo i prawo, a rodzice tylko wydają pieniądze na kolejny bo co chwila coś psują albo gubią, to jest chore. Nie można zapominać o ludziach, którym takie smartfony na co dzień są bardzo potrzebne i nie można by się bez nich obejść, ponieważ ułatwiają one bardzo pracę jaką wykonują. W „sklepach” Google Play i Apple Store figuruje obecnie masa przydatnych aplikacji jak i gier na zabicie czasu jedne darmowe, a za niektóre musimy trochę zapłacić. Warto nadmienić, że w tym pierwszym Androidowym jest tych rzeczy do pobrania więcej. Jakie wg mnie są przydatne aplikacje na co dzień?

Oczywiście różnego rodzaju aplikacje Facebooka, Messengera zawsze się przydadzą czy to do wysłania wiadomości znajomym czy do sprawdzenia jakichś opinii czy innych rzeczy, których potrzebujemy. Albo po prostu zabić nudę i zobaczyć co się dzieje na świecie.

facebook i messenger

Aplikacje takie jak pyszne.pl czy pizza portal, przydają się szczególnie w sytuacjach kiedy nie mamy czasu nic sobie zrobić do jedzenia a jesteśmy głodni. Wtedy np. Wracając z pracy możemy z wyprzedzeniem wybrać naszą ulubioną restauracje lub spróbować czegoś nowego, a krótko po przyjeździe do domu pojawi się u nas kierowca z obiadem czy kolacją, są to aplikacje darmowe oczywiście oprócz zamawianych tam rzeczy.

logo pyszne.pl

Endomondo – jedna z najlepszych aplikacji dla sportowców i biegaczy. Darmowa, chociaż możemy wykupić Premium dla jeszcze większej ilości funkcji. Bardzo łatwa w użyciu i niezawodna, do jej działania potrzebujemy tylko włączonej lokalizacji w telefonie i możemy ruszać w trasę. Program po treningu pokaże nam na mapie gdzie byliśmy, a także różnice w wysokościach terenu czy ile straciliśmy wody i kalorii.

logo endomondo

Możesz jeszcze ściągnąć aplikacje aby oglądać seriale na swoim smartfonie.