Najbardziej oczekiwane filmy 2018 roku

Popcorn na filmie w kinie

Chociaż pierwsze wielkie premiery – jak Nowe oblicze Greya czy Avengers: Wojna bez granic – mamy już za sobą, rok 2018 przygotował dla kinomaniaków wciąż wiele prezentów. Poniżej przedstawiamy najbardziej oczekiwane filmy, które prawdopodobnie zachwycą świat tego roku.

Coś dla starszych

Nie da się ukryć, że największe kinowe hity przeznaczone są zazwyczaj dla osób pełnoletnich, i nie inaczej jest w 2018 roku. Pośród najbardziej wyczekiwanych filmów, które mają się dopiero pojawić, znajdziemy między innymi: Deadpool 2 – drugą część popularnej na całym świecie opowieści o sarkastycznym i błyskotliwym superbohaterze.Bilety na film w kinie

Fani pozostałych superbohaterów również nie będą rozczarowani – po udanym debiucie trzy lata wcześniej, w 2018 roku do kin powraca między innymi Antman, w kolejnej oczekiwanej produkcji: Ant-man i Osa. Co więcej, w grudniu ekrany kin zaszczyci Aquaman, który dotychczas pojawiał się wyłącznie w drobnych rolach w innych produkcjach z uniwersum DC – Batman vs Spiderman: Świt Sprawiedliwości  czy Liga Sprawiedliwości.

Z niecierpliwością będziemy także wyczekiwać sequela kultowego już Predatora, który powraca po ponad 30 latach w produkcji zwanej The Predator. oraz Jurassic World: Upadłe Królestwo, będącego kontynuacją uwielbianej przez cały świat serii filmów o dinozaurach. Przybliżając najbardziej oczekiwane filmy 2018 roku, nie można także pominąć Mary Poppins powraca, czyli kolejnej przygody uwielbianej niani.

Coś dla młodszych

Rok 2018 zdecydowanie nie należy do lat obfitujących w produkcje dedykowane najmłodszym fanom, jednak trzeba przyznać, że powrót do kin zwariowanej rodzinki ratującej świat ­– Iniemamocnych – może okazać się niemałym hitem.

Oprócz świąt Bożego Narodzenia, w tym roku Grinch będzie mógł skraść serca dzieci w swojej kolejnej listopadowej przygodzie. Kolejną wyczekiwaną propozycją dla młodszych, to Charming – czyli opowieść o przeklętym księciu na misji odszukania prawdziwej miłości.

Nieodkryte perły

Powyżej wymieniliśmy najbardziej oczekiwane produkcje, których sukces jest niemal gwarantowany. Lista wszystkich filmów, które przygotował dla nas rok 2018 jest naturalnie bardziej imponująca i nie ulega wątpliwości, że znajdują się na niej perły, które tylko czekają na odkrycie.